خرداد 23 1400 15:15
فهرست
پیوندهاسخنرانی استاندار اصفهان در همایش روز ملی ثبت احوال
سخنرانی استاندار اصفهان در همایش بزرگداشت روز ملی ثبت احوال
سخنرانی استاندار اصفهان در همایش بزرگداشت روز ملی ثبت احوال

 

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان گزارش می دهد : 

دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان روز پنجشنبه مورخه 96/09/30 در همایش روز ملی ثبت احوال استان اصفهان با اشاره به روز ملی ثبت احوال اظهار داشت: انتظارات و توقعات از سازمان ثبت احوال با توجه به پیشرفت علم و دانش بالا می رود و از این رو باید به این مهم توجه شود. وی با بیان اینکه ارزیابی نیروی انسانی در جامعه به عنوان مهمترین سرمایه اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: از این رو نقش ثبت احوال در حوزه برآوردهای کمی و کیفی انسان بسیار مهم است که البته این سازمان در راستای رفع نیازهای جامعه عملکرد خوبی داشته است. وی به تحولات اساسی انجام شده در سازمان ثبت احوال پس از پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: این تحولات طی دهه های قبل به منظور پاسخ به نیازهای مردم و سازمان های مختلف و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم انجام شد.

استاندار اصفهان در ادامه سخنان خود با اشاره به رونمایی از سند سجلی مرحوم حاج مرتضی اشتری از مداحان و پیشکسوتان ورزش زورخانه که در جریان این مراسم انجام شد، گفت: احترامی که مردم برای چنین شخصیت هایی قائل هستند، نشان از اقتدار و تاثیرگذاری این افراد بر جامعه دارد.
استاندار اصفهان با اشاره به صفات و ویژگی های اخلاقی مرحوم اشتری بویژه خدمت به مردم و تلاش برای پاسداشت فرهنگ ایرانی اسلامی، گفت: مرحوم پهلوان مرتضی اشتری لحظات زندگی خود را صرف خدمت به مردم کرد و به همین دلیل مردم به نیکی از او یاد می کنند و نام او مورد احترام مردم است.
وی با بیان اینکه مرحوم پهلوان اشتری در مکتب اهل البیت (ع) پرورش یافت و بصورت خاضعانه برای خدمت به مردم وقت صرف کرد، افزود: ائمه معصومین در دفاع و تبلیغ از دین در حوزه های جهاد، مبارزه و مباحث علمی حضور داشتند و برای خدمت رسانی به مردم منتظر مُزد و پاداش دنیوی نبودند.
مهرعلیزاده اضافه کرد: یکی از صفات مؤمن این است که به آنچه به آن ایمان آورده عمل کنند.

 

 

نظرات
پیغامی ارسال نشده است.
ارسال نظر
برای ارسال پیغام لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
امتیازات
امتیاز دادن فقط برای اعضاست.

برای امتیاز دادن یا ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید.

امتیازی داده نشده است.
ورود
نام کاربری

گذرواژهگذرواژه خود را فراموش کرده ام
اوقات شرعی
امور حقوقی و سجلی
سرویس پست الکترونیکی